Chaos mapy

      Chaos mapy są podobne do normalnych map. Są one jednak okryte mgiełką ciemności, moby mają wyższy lvl i szybciej tutaj się respią. Na hidden mapie również znajdujdziemy MM (mission map), tylko z mocniejszymi mobami i końcowym bosem. Minusem jest niestety to, że nie możemy używać mini mapy. Normalne moby mają zwiększony drop rate weapon i armour powderów, a także broni i zwykłych itemów, których sprzedawanie u Npca jest bardzo opłacalne, więc jest to niezły sposób na zarobek.
      Żeby dostać się na Chaos mapę, musimy najpierw zdobyć troche dss (devil soul stone), które dropią z mobów na Hidden Maps. Dss nie można handlować, więc czeka nas czasami żmudne zbieranie. Podstawowym przedmiotem, w jaki musimy się zaopatrzyć jest Shield of Time Space (koszt 20dss), bez którego dmg zadawany przez nas będzie zawsze wynosił 1.
      W tym celu udajemy się do smoka "Elga", znajduje się on w każdym mieście, nad portalem widać lewitują głowę smoka. Następnie wybieramy Negotiating Devil's Soul Stones. Tutaj wybieramy interesujące nas rzeczy - shield, jak i zwoje dzięki ktorym dostaniemy się na daną chaos mapę. Same zwoje można sprzedawać, jednak na tarcze zawsze musimy nazbierać sami.      Kiedy jesteśmy już zaopatrzeni w Shield of Time Space i interesujący nas zwój możemy rozpocząć naszą zabawę. Jednak czas trwania tarczy jest ograniczony i wynosi 120 minut. Należy pamiętać, że nie możemy w tym czasie zmieniać kanałów/przelogowywać się, gdyż powoduje to utratę tarczy i konieczność użycia nowej.

Item Nazwa Cena Mission map Wskazany lvl
Shield 20 dss - 5lvl+
Windia Plains 3 dss Vagabond 10lvl+
Advanced Windia Plains 4 dss Vegas 15lvl+
Traitor's Ridge 5 dss Sanka 20lvl+
Canyon of Oblivion 7 dss Kunka 25lvl+
Bearded Whale Coast 10 dss Captain Hookah 30lvl+
Nautilus port 12 dss Captain Alvida 35lvl+
Hero's Descent 15 dss Lord of Night 40lvl+
Dangerous Cave 20 dss Atoo 45lvl+
Valid Raeth 25 dss Chief Rocker 50lvl+
Scalding Swamps 30 dss Queen Vella 50lvl+
Orcher Forest 30 dss Elluman 55lvl+
God's Sanctuary 35 dss Karkarous 60lvl+
Free to play MMORPG