Pety:

W grze mamy dostępne 3 rodzaje darmowych petów:

Najpopularniejsze to Husky i Felix. Griffon trafia się bardzo rzadko. Każdy pet może nam dodawać różne bonusy, począwszy od bonusów do STR/INT/HLT/AGI aż po punkty obrony, ataku. Na obecną chwilę są to jedyne korzyści z posiadania peta. W przyszłości pety będą rosły, walczyły z nami, aż w konću posłużą jako środek transportu.

Pet Str Int Health Agility Phys. Attack Magic Attack
Husky X X     X X
Felix   X X      
Griffon     X X    


Pet Aim Rate Dodge Rate Phys. Def. Magic Def. HP Rec. MP Rec.
Husky     X X    
Felix X       X  
Griffon X X     X X

Możemy tez zdobyć inne rodzaje petów, z CashShopu, z Eventów lub od innych graczy. Należy także wspomnieć, że pety maja określony czas "życia", po jego upływie przechodzą w status expired, czyli przestają nam dodawać bonusy. Oczywiście możemy kupować im jedzenie i przedłużać ich żywotność. Pet Food dostępne jest w CashShopie lub istnieje możliwość kupienia od innych graczy. Jednak nie jest to zbytnio opłacalne.

Jak zdobyć peta:

Po Wbiciu 20 lvla udajemy się do Pet Merchant(Amy) w Port of The Winds. Następnie bierzemy questa "Special Event for VIP of the Pet Store", którego od razu oddajemy i teraz możemy wykonywać questy na peta. Dostępne odpowiednio na 20,30 i 40 lvlu.

Jest to JEDNORAZOWY quest. Jedyne co musimy zrobić, to nabić na liczniku zabitych mobów: Jajko 20 lvl - 200 Jajko 30 lvl - 300 Jajko 40 lvl - 400

Free to play MMORPG